• 10
  • :
  • 30
  • :
  • 25

Szczegóły oferty dla developerów

 

Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem i konserwacją domofonów, telewizji zbiorczej (AZART), oraz monitoringu (CCTV).


Obecnie współpracujemy z producentem, pionierem technologii domofonów cyfrowych PROEL. Jako ich współpracownik jesteśmy w stanie zaoferować produkt, który od 1990 roku zrewolucjonizował rynkek ze względu na jakość i prostotę instalacji domofonowych. Posiadając prawo nabycia powyższych domofonów bezpośrednio od producenta możemy zaoferować wykonanie instalacji domofonowej w konkurencyjnej cenie.

 

Wiemy, że wymagasz od nas pracy, która zostanie wykonana solidnie, a jej efekty pozostaną na długo. Jesteśmy gotowi  by pracować pod presją czasu i elastycznie dostosowywać się do Twoich wymagań. Dodatkowo dzięki wypracowanym przez nas upustom jakie uzyskaliśmy u naszych stałych dostawców  możesz być pewien lepszej ceny za jakość, której oczekujesz.


Wiemy, że decydując się na zmiany oczekujesz solidnego wykonania i trwałych efektów. Dajemy Ci najwyższą  jakość i gwarancje naszych usług . Mamy wiele pomysłów, które pozwolą Ci uzyskać  poczucie komfortu i bezpieczeństwa  w zakresie zastosowania rozwiązań w obszarze monitoringu.  Jeśli odczuwasz potrzebę zmiany  doradzimy Ci w doborze wyjątkowych narzędzi aby taki stan osiągnąć.


Nasze doświadczenie  pozwoli optymalnie do potrzeb nowych inwestycji zaplanować sposób instalacji i dobór urządzeń umożliwiających obsługę na różnych etapach rozbudowy osiedli.


To znacznie redukuje  błędy i związane z tym niepotrzebne koszty. Po przekazaniu szczegółów o charakterystyce obiektów i potrzebach inwestora stworzymy kilka wariantów ofertowych. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia aby uzyskać efekty najlepszej ceny za jakość, której oczekujesz . Zaplanujemy także optymalny  sposób położenia instalacji kablowej. Łącząc doświadczenie w dziedzinie instalacji i konserwacji systemów jesteśmy gotowi do stałej współpracy ze Spółdzielniami i  Wspólnotami  Mieszkaniowymi a także z  Deweloperami. Dzięki dużej wszechstronności potrafimy zrealizować każdy projekt i zapewnić kompleksową obsługę od projektowania i doradztwa poprzez dostawę i montaż urządzeń, uruchamianie, testowanie oraz serwis. Wykonując duże instalacje wspieramy się współpracą techniczną z wieloma partnerami, innymi zaprzyjaźnionymi firmami instalacyjnymi i producentami systemów. Wysoka jakość stosowanych urządzeń i odpowiednia ich konfiguracja przekłada się na skuteczność działania zainstalowanych systemów. Przy ich wyborze kierujemy się: możliwościami przyszłej rozbudowy, kompatybilnością z innymi urządzeniami, estetycznym wzornictwem oraz łatwością obsługi zarówno lokatorów jak i obsługi technicznej. Postęp w technologiach urządzeń otwiera coraz większe możliwości zwiększania oferty dla naszych klientów wybiegając daleko w przyszłość.

 

 

 

Napisz do nas!