• 10
  • :
  • 30
  • :
  • 25

Obecnie współpracujemy z producentem, pionierem

technologii domofonów cyfrowych - firmą PROEL.

 

Jako ich przedstawiciel i bezpośredni odbiorca jesteśmy w stanie zaoferować produkt, który zrewolucjonizował rynek domofonowy i wideodomofonowy ze względu na jakość i prostotę instalacji domofonowych.

 

Posiadając prawo nabycia powyższych domofonów od producenta na indywidualnych warunkach oraz dostęp do najnowszych rozwiązań, możemy zaoferować wykonanie instalacji domofonowej w konkurencyjnej cenie.

 

Z przyjemnością zaprezentujemy nasze rozwiązania!

 

 


 


Firma Satel zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą

najwyższej jakości urządzeń elektronicznych, przede wszystkim centrali alarmowych, sygnalizatorów, czujek, stacji monitorującyvh, sterowników radiowych, dzielników ekranu oraz zasilaczy buforowych.

 

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego.

 

Zastosowanie w produkcji wiodących technologii i stała współpraca z dostawcami najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości wytwarzanej techniki. Wysoka wydajność parku maszynowego i jego uniwersalność pozwalają zachować atrakcyjność cenową pełnej gamy produktów.

 

Produkty firmy SATEL zyskały sobie uznanie tysięcy dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i za granicą

 


 

 

MieszkajBezpiecznie.pl

 

 

 


 

 

www.gde.pl 

 

Firma GDE Polska działa od roku 1996 pod pierwotną

nazwą COMMAX ® PL, będąc jedynym w Polsce przedstawicielem handlowym koreańskiego koncernu COMMAX ® LTD, który od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji domofonów, videodomofonów oraz systemów interkomowych.

Systematycznie rozszerzając ofertę handlową o produkty największych światowych koncernów, aktualnie nasz firma jest dystrybutorem takich marek jak Commax, TTI Tech, CNB Technology, SCOT, ABAXO.

 


 

http://aco.com.pl/

 

Firma ACO została założona w 1996 roku w Poznaniu jako firma produkująca urządzenia elektroniczne. Obecnie firma ACO jest jednym z wiodących w Polsce producentów central domofonowych do budownictwa wielorodzinnego.

Zmiana siedziby firmy w 2007 dała nam możliwość dalszego dynamicznego rozwoju. Oprócz produkcji naszych urządzeń, ACO stworzyło Centrum Zabezpieczeń. Jest to firmowy salon sprzedaży domofonów CDN oraz innych urządzęń z zakresu zabezpieczeń elektronicznych.